Partnerskie spotkanie

Poniedziałek, 04 maj 2009

Wszystkich członków i przyjaciół Partnerstwa na rzecz organizacji pozarządowych Powiatu Wołowskiego zapraszamy na kolejne spotkanie partnerskie.

Spotkanie odbędzie się 14 maja o godz. 17.00 w siedzibie Polskiego Związku Wędkarskiego w Wołowie (ul. Piłsudskiego, dawny WSS) i poświecone będzie ewentualnej współpracy przy realizacji dużego, wspólnego projektu z innymi grupami partnerskimi z sąsiednich gmin i powiatów.

Idea takiego regionalnego projektu zrodziła się na szkoleniu dla dolnośląskich partnerstw, które zorganizowało Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych we Wrocławiu, a w którym uczestniczyli również przedstawiciele naszej grupy. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na spotkanie.