Wydrukuj artykuł

Strona dla organizacji pozarządowych

Piątek, 15 styczeń 2010

Miło jest nam poinformować, że już niedługo ruszy powiatowa strona internetowa dla organizacji pozarządowych, której zadaniem będzie pomoc w codziennej działalności organizacji, poprzez dostarczanie im w jednym miejscu niezbędnych informacji.

Na stronie dostępne będą m.in.:

Tworzenie nowej strony jest również bardzo dobrą okazją do „przewietrzenia” naszej bazy organizacji. Nie wszystkie posiadane przez nas dane adresowe są aktualne, ponieważ organizacje często nie informują urzędów o zachodzących zmianach. Oprócz zaktualizowania danych chcemy także, aby każda organizacja napisała o sobie krótką informację na temat prowadzonej przez siebie działalności. My gwarantujemy zamieszczenie podstawowej „wizytówki”, a organizacjom dajemy możliwość rozszerzenia opisu.

Dlatego zachęcamy Państwa do aktualizowania danych swojej organizacji za pomocą ankiety dostępnej na naszej stronie internetowej link i przekazywanie jej na adres email: promocja@powiatwolowski.pl lub osobiście do pokoju nr 41 III piętro – Wydział Współpracy Europejskiej, Promocji i Kultury.

Organizacje, które chcą, aby ich opis był szerszy prosimy o nadsyłanie gotowych prezentacji dot. struktury, działalności, kontaktów. Czekamy również na wszelkie inne Państwa uwagi i sugestie dotyczące zawartości strony.

 

Zapraszamy do współpracy!