Indyjski inwestor w powiecie

Piątek, 27 lipiec 2012

W środę 25 lipca na zaproszenie Starosty Wołowskiego powiat gościł przedsiębiorcę z Indii Pana Manoja Mittala. Wizyta miała na celu przedstawienie możliwości inwestycyjnych naszego regionu. W spotkaniu tym wzięli udział Wojewoda Dolnośląski Aleksander Marek Skorupa, wrocławski biznesmen Adam Bisek, astronauta i honorowy obywatel Wołowa Mirosław Hermaszewski oraz przedstawiciele Samorządu Powiatowego i Gminnego.

Podczas konferencji została zaprezentowana oferta inwestycyjna powiatu dotycząca zagospodarowania działki przy Szpitalu Powiatowym w Wołowie.
Inwestor z Indii poznał z bliska walory naszego miasta, podczas spaceru po starówce, następnie delegacja udała się na tereny inwestycyjne.
Podczas wizyty Pan Mittal odwiedził firmę Kotar Sp. j., która działa na terenach podstrefy ekonomicznej - Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Spotkanie zakończyło się zwiedzaniem Klasztoru w Lubiążu.