Wydrukuj artykuł

Podajmy Sobie Pomocną Dłoń

Środa, 05 czerwiec 2013

Nasza fundacja ruszyła z realizacją projektu  pod hasłem „Podajmy Sobie Pomocną Dłoń”, skierowanego do rodziców , opiekunów i pedagogów dzieci  i osób niepełnosprawnych oraz dzieci z różnymi deficytami rozwojowymi.

Projekt  dofinansowany jest ze środków Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. W ramach projektu organizowane będą  szkolenia, warsztaty, konsultacje  specjalistów tj. psycholog, psychiatra dziecięcy, neurologopeda, specjalista integracji sensorycznej, prawnik, logopeda, fizjoterapeuta, dogoterapeuta. W siedzibie fundacji zorganizowany będzie Punkt Konsultacyjny dla rodziców i  innych osób zainteresowanych , który będzie czynny raz w tygodniu do końca grudnia br.

 

Szczegółowe informacje będziemy zamieszczać na stronie internetowej fundacji www.zlotepsy.com.pl, stronie internetowej Starostwa Powiatowego http://www.powiatwolowski.pl oraz  w aktualnościach  Telewizji Miejskiej Brzeg Dolny dostępnych na stronie internetowej http://www.tvbd.brzegdolny.pl.

W  trakcie realizacji projektu stworzona zostanie Grupa Wzajemnego Wsparcia dla Rodziców oraz Bank Wzajemnej Pomocy, który zaczął już  funkcjonować  wśród rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia terapeutyczne do  fundacji w ramach projektu realizowanego przy wsparciu finansowym  Fundacji Banku Zachodniego  „Banku Dziecięcych Uśmiechów”. Rodzice wspierają się nawzajem duchowo i rzeczowo. To co zbywa jednym innym jest niezbędne i to naprawdę u nas działa!

 

Liczba miejsc  do udziału w naszym projekcie jest ograniczona. Projekt przewidziany jest dla 40 osób, a prawie wszystkie są  już zarezerwowane. Zachęcamy jeszcze ostatnich , nielicznych chętnych  do udziału w naprawdę atrakcyjnych zajęciach.

 

Wszystkie szkolenia, warsztaty, konsultacje są bezpłatne!