Kolejna edycja "Szkoły dla rodziców"

Wtorek, 31 marzec 2009

W związku z dużym zainteresowaniem realizacją ogólnopolskiego programu edukacyjno - wychowawczo - profilaktycznego „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców", Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej wznawia kolejną edycję zajęć warsztatowych.

Czterdziestogodzinne szkolenie prowadzone będzie systemem weekendowym tj. piątkowo - sobotnim. Zajęcia rozpoczynają się 17 kwietnia 2009r. w Centrum Spotkań i Dialogu w Krzydlinie Małej. Koszt szkolenia wynosi 300 zł od osoby. W cenie tej ujęte są koszty szkolenia, materiałów edukacyjnych, sali warsztatowej, 2 noclegów, wyżywienia podczas szkolenia, certyfikaty dla uczestników wydane przez Centrum Metodyczne Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Warszawie.