Powiat wśród zwycięzców rankingu powiatów prowadzonego przez Związek Powiatów Polskich

Poniedziałek, 12 styczeń 2009

Powiat Wołowski został laureatem rankingu powiatów prowadzonego przez Związek Powiatów Polskich, zajmując 24 miejsce wśród powiatów w Polsce oraz 2 miejsce wśród powiatów w województwie dolnośląskim.
Związek Powiatów Polskich co roku prowadzi ranking powiatów, miast na prawach powiatu i gmin. Polega on na przyznawaniu punktów za spełnianie poszczególnych warunków np. za:

• promocję jednostki,
  • wspieranie rozwoju społeczeństwa informatycznego,
  • poprawę jakości obsługi mieszkańca oraz rozwój informacyjny.

Nasz powiat uzyskał najwięcej punktów za poprawianie jakości obsługi mieszkańców m.in. przez posiadanie certyfikatu jakości ISO 9001:2000, Pełnomocnika do spraw społeczeństwa informacyjnego oraz promocję turystyczną, w tym za opis ścieżek rowerowych.

Poniżej zamieszczamy link do strony Związku Powiatów Polskich

zpp