Menu lewe

Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Nieodpłatna pomoc prawna

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

Powiatowy Tydzień Kariery

Piątek, 02 październik 2009

Po raz pierwszy zostanie przeprowadzona ogólnopolska akcja pn. Ogólnopolski Tydzień Kariery, której inicjatorem jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Do akcji włączył się także Powiat Wołowski.
OTK zaplanowano w dniach 5 – 11 października. Adresatami i docelowymi odbiorcami są wszyscy potrzebujący profesjonalnego wsparcia w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy, kariery. Inicjatywa ta skierowana jest zarówno do zainteresowanych uczniów (dzieci i młodzieży), studentów, jak i osób dorosłych.

Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej w Wołowie, przyłączyło się do udziału w akcji. Powiatowy Tydzień Kariery rozpocznie się konferencją, która odbędzie się 5 października o godz. 10.00 w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wołowie.

W dniach 5 - 9 października 2009 r., w godzinach 11.00 – 18.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Wołowie (Czytelnia oraz Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej) działał będzie punkt konsultacyjny doradztwa zawodowego, skierowany do czytelników (uczniowie, studenci) i innych zainteresowanych osób.

W ramach konsultacji będzie można uzyskać pomoc w planowaniu kariery zawodowej, w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, zapoznać się będzie można z metodami aktywnego poszukiwania pracy (także przy wykorzystaniu internetu).

Szczegółowy harmonogram Powiatowego Tygodnia Kariery zamieszczamy poniżej 
 

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 15
odwiedziny: 11745909

Informacja o finansowaniu projektu