Dzień Seniora w Zakładzie Pielęgnacyjno - Opiekuńczym w Wołowie

Czwartek, 29 listopad 2012

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wołowie oraz Prezes Powiatowego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Wołowie podjęli się wspólnej organizacji obchodów Dnia Seniora w Zakładzie Pielęgnacyjno - Opiekuńczym w Wołowie w dniu 21 listopada 2012 r. Dzięki partnerom „Belmonte” Spółka z o.o. w Wołowie,  „VELENA’’   Spółka z o.o.  w Brzegu Dolny, Stanisława Skrzyńska - Księgarnia w  Brzegu Dolnym, Firma Farmaceutyczna Servier, Władysław Ocieczek autor książki  „Życie po Naprawie”, pensjonariusze otrzymali prezenty ( książki pt. „Życie po Naprawie” z dedykacją od autora,  piłki, zeszyty, puzzle,  albumy i gry towarzyskie do zajęć terapeutycznych). Uroczystość wzbogacił niezwykły występ połączony z życzeniami dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Wołowie.