Menu lewe

Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Nieodpłatna pomoc prawna

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

Kolejne szkolenie dla ngo

Piątek, 12 sierpien 2011

Razem ze stowarzyszeniem TRATWA zapraszamy organizacje pozarządowe na kolejne szkolenia z cyklu "Profesjonalizacja 3 sektora" w ramach projektu  Mobilny Inkubator NGO. Najbliższe - 27 i 28 sierpnia - to szkolenia: z zakresu budowania i tworzenia partnerstw oraz technik tworzenia projektu i pozyskiwania środków na działalność NGO. 10-11 września zapraszamy na komplementarne szkolenie komputerowe z elementami public relations.

Sobota - 27 sierpnia poświęcona będzie wszelkim zagadnieniom budowania partnerstw, od teorii po praktyczne wskazówki, jak zawiązać i utrzymać partnerstwo. Niedziela natomiast to czas na szkolenie dot. tworzenia projektu i pozyskiwania środków. Na szkoleniu zostaną zaprezentowane m.in. portale tematyczne ngo, źródła finansowania organizacji pozarządowych, a także techniki pracy metodą projektową - od formułowania celu strategicznego po produkty, harmonogram i budżet. Te szkolenia odbędą się w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wołowie, natomiast pierwsze ze szkoleń wrześniowych (10-11.09), poświęcone informatycznej stronie 3 sektora, czyli m.in. bezpłatnym programom komputerowym pomocnym w działalności ngo, Internetowi i promocji, odbędzie się w Powiatowym Centrum Edukacji i Pomocy Psychologicznej-Pedagogicznej w Wołowie na stanowiskach komputerowych. Teoria podparta więc będzie duża dawką praktyki.  

Kolejne szkolenia, na które zapraszamy już teraz, odbędą się znowu w starostwie:

  • 24.09.2011r.- Prawne aspekty działalności ngo oraz  rejestracja i prowadzenie przez nie działalności gospodarczej
  • 25.09.2011r.-  Zarządzanie zespołem, komunikacja w zespole


Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń, wraz z ich programami, znajdują się tu: http://sektor3.wroclaw.pl/powiaty/dzialania/szkolenia/.


Aby zgłosić swoje uczestnictwo, należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na cykl szkoleniowy „Profesjonalizacja 3 Sektora”, ze wskazaniem tematu szkolenia, na adres: zapisy@tratwa.org lub na numer fax (71) 321 08 71. Formularz można dostarczyć też  osobiście na adres Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych „TRATWA”, ul. Henryka Probusa 9/4, 50-242 Wrocław. W przypadku pytań należy kontaktować się z pracownikiem ds. organizacji szkoleń i doradztwa - Pauliną Domagałą, tel./fax +48 71 321 08 71, e-mail: zapisy@tratwa.org

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 36
odwiedziny: 11745981

Informacja o finansowaniu projektu