Absolutorium dla Zarządu

Piątek, 07 maj 2010

Rada Powiatu Wołowskiego udzieliła absolutorium dla zarządu z wykonania budżetu Powiatu Wołowskiego za rok 2009.

Uchwałą nr V/32/2010 z 6 kwietnia br. Skład Orzekający Regionalnej Izby Obrachunkowej we Wrocławiu wydał pozytywną opinię o przedłożonym przez Zarząd Powiatu Wołowskiego sprawozdaniu z wykonania budżetu powiatu za 2009 rok. Na posiedzeniu w dn. 13 kwietnia br. Komisja Rewizyjna Rady Powiatu Wołowskiego dokonała analizy i oceny przedłożonych przez Zarząd Powiatu dokumentów dotyczących ubiegłorocznego budżetu i pozytywnie zaopiniowała wykonanie zadań Powiatu w zakresie wykonania budżetu za 2009r., wnosząc tym samym do Rady Powiatu o udzielenia absolutorium w tym zakresie. Radni przyjęli absolutorium stosunkiem głosów 10 za, 1 przeciw, 6 wstrzymujących się.