Menu lewe

Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Nieodpłatna pomoc prawna

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

Duża sprawa

Środa, 25 kwiecień 2012

Przypominamy, że firma Rőben "Ceramika budowlana" wspólnie ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania Kraina Łęgów Odrzańskich ogłosiła program grantowy "Mała architektura, duża sprawa". Najlepsze projekty mogą otrzymać materiały budowlane z oferty firmy ze Środy Śląskiej o wartości od 1500 zł do 15 000 zł. Wnioski można składać do 15 maja br.

 

Program wspiera najciekawsze projekty budowy, remontów i adaptacji obiektów służących mieszkańcom Krainy Łęgów Odrzańskich oraz turystom odwiedzającym ten obszar. Może to być plac zabaw, grill lub dowolnie zaaranżowane miejsce publiczne. W jego zbudowaniu lub modernizacji pomogą ceramiczne materiały budowlane, produkowane w zakładach firmy Röben w Środzie Śląskiej.  

Nazwa konkursu odzwierciedla jego najważniejsze przesłanie -  nawet mały obiekt jest istotny dla lokalnej społeczności. Pomaga integrować mieszkańców i może służyć przez wiele lat. Dlatego gorąco zachęcamy do udziału w programie wszystkich mieszkańców Powiatu Wołowskiego, który jest częścią Krainy Łęgów Odrzańskich. Wnioski można składać do 15 maja 2012.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w Regulaminie oraz w załącznikach, które znajdują się na stronie http://www.lgdodra.pl/wiadomosci/482/mala-architektura-duza-sprawa

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 37
odwiedziny: 11745980

Informacja o finansowaniu projektu