Powiatowe eliminacje Turnieju im. Marka Wielgusa

Środa, 10 kwiecień 2013

Już w poniedziałek 22 kwietnia odbędą się powiatowe eliminacje Turnieju im. Marka Wilegusa. Eliminacje odbędą się osobno dla dziewcząt i chłopców.

Drużyny chłopców zapraszamy na Boisko Orlik przy Zespole Szkół im. T. Kościuszki w Wołowie, ul. Kościuszki 27 - strat godzina 10.00, natomiast drużyny dziewcząt zapraszamy na Boisko Orlik przy Liceum Ogólnokształcącym w Wołowie, Plac Jana III Sobieskiego 3 - również na godzinę 10.00

Do finałów wojewódzkich awansuje jedna drużyna dziewcząt i jedna drużyna chłopców. W tych rozgrywkach nie będą wybierane reprezentacje, wygrana drużyna bierze udział w tym samym składzie w finałach.

Drużyny biorące udział w rozgrywkach powinny zgłosić się z następującymi dokumentami:

- ubezpieczenie,

- oryginalna podpisana lista zawodników (UKS - Prezes, Szkoła - Dyrektor),

- legitymacje szkolne,

- aktualne badania lekarskie (karta zdrowia lub potwierdzona lista przez lekarza)

- a także zgoda rodziców lub opiekuna prawnego na udział dziecka w turnieju i wykorzystanie jego wizerunku).

UWAGA! Bez kompletu dokumentów drużyna nie może przystąpić do rozgrywek.

Poniżej zamieszczamy wzory dokumentów oraz regulamin.