Menu lewe

Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Nieodpłatna pomoc prawna

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

SLOTowe podsumowanie

Wtorek, 12 lipiec 2011

Od 5 do 9 lipca 2011 roku odbywał się w lubiąskim klasztorze niezwykle emocjonujący Festiwal Kultury Alternatywnej Slot Art Festiwal. Jak co roku obfitował w wydarzenia warte zapamiętania: koncerty, warsztaty, wystawy, wykłady, projekcje filmowe, przedstawienia teatralne i wiele innych ciekawych propozycji dla ludzi kulturalnie uzależnionych.

Atmosfera tętniła życiem i pozytywnymi emocjami, brak alkoholu oraz używek nie ograniczał pod żadnym względem „zlotowców”. Pozytywne wibracje widoczne były także wśród mieszkańców Lubiąża, którzy pokochali festiwal nie tylko za energetyczną dawkę kultury, przyjaznych festiwalowych uczestników, ale przede wszystkim za możliwość niezłego zarobku.
Nad imprezą czuwali wolontariusze, którzy jak co roku spisali się doskonale, każdy szczegół imprezy był dopracowany do najdrobniejszego szczegółu. Od wejścia każdy fan slotu dostawał informator ze scenariuszem imprezy, było bezpiecznie a przede wszystkim imprezowo. Slot od dłuższego czasu staje się alternatywą na wakacyjną nudę. Podczas kilkudniowego fastiwalu można zdobyć wiedzę na temat dalekich kultur, zaliczyć naukę pływania na desce, jazdy na monocyklu, przeżyć niezwykłe chwile podczas wielu organizowanych imprez, poznać niezwykłych ludzi z różnych zakątków Polski i świata. Stąd warto zarezerwować ten letni czas na obecność w Slocie.

Energia tego czasu i miejsca powoli słabnie, ludzie powracają do domów, gasną światła niedawnej imprezy, klasztor wycisza się - do czasu kolejnego Slotu już za rok.

Nasze oko aparatu gościło w tym czasie w klasztornych murach, chcemy podzielić się tym co zaobserwowaliśmy.

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 35
odwiedziny: 11745981

Informacja o finansowaniu projektu