Menu lewe

Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Nieodpłatna pomoc prawna

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

Spotkanie dla organizacji pozarządowych

Wtorek, 22 maj 2012

Powiat Wołowski zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na Spotkanie Partnerstwa na rzecz organizacji Pozarządowych Powiatu Wołowskiego.Spotkanie ma charakter nieformalny, a jego celem jest integracja organizacji społecznych działających na terenie naszego powiatu.

 

Tym razem gospodarzem spotkania będzie PTPP pro Natura, a odbędzie się ono 30 maja 2012r. (środa) w Centrum Przyrodniczym PTPP proNatura w Trzcinicy Wołowskiej (gmina Wińsko) - początek godz. 17.00. Mamy nadzieję, że spotkanie stanie się okazją do wielu ciekawych rozmów i wymiany doświadczeń oraz zaowocuje nowymi wspólnymi działaniami. Będzie też okazją do lepszego poznania się „społeczników” w luźniej, niezobowiązującej atmosferze przy ognisku. Udział w spotkaniu należy potwierdzić do 28 maja br. na adres: promocja@powiatwolowski.pl albo telefonicznie – 380 59 38. Jako że jest to w dużej mierze spotkanie organizowane przez same organizacje dla organizacji, jego ideą jest, że wszyscy wspierają jego przygotowanie. Każda, najmniejsza nawet rzecz, np. napój, własnoręcznie przygotowane ciasto czy sałatka, będzie cenną pomocą dla głównych organizatorów.

W zgłoszeniu należy podać nazwę organizacji, ilość uczestników, a także, co dana organizacja przygotuje/przywiezie ze sobą. Uwaga: być może, ze względów organizacyjnych, w spotkaniu będzie mogło uczestniczyć po dwóch-trzech przedstawicieli z jednej organizacji - jest to uzależnione od ostatecznej ilości zgłoszonych organizacji - będziemy to potwierdzać po zamknięciu prrzyjmowania zgłoszeń.
Serdecznie zapraszamy!

 

Centrum Przyrodnicze PTPP proNatura w Trzcinicy Wołowskiej

Tym razem spotkanie odbędzie się w na świeżym powietrzu w Centrum PTPP proNatura

w Trzcinicy Wołowskiej.

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 37
odwiedziny: 11745980

Informacja o finansowaniu projektu