Spotkanie w starostwie

Piątek, 02 wrzesień 2011

31 sierpnia 2011 roku odbyło się robocze spotkanie Starosty Wołowskiego Marka Gajosa z Członkiem Zarządu Województwa Dolnośląskiego Jerzym Łużniakiem.
W spotkaniu uczestniczył także W-ce Starosta Grzegorz Łyczko oraz Członek Komisji Rozwoju Turystyki, Rekreacji i Sportu w Sejmiku Dolnośląskim a zarazem Prezes Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej Jarosław Charłampowicz. Podczas spotkania poruszone zostały tematy związane z edukacją, projektami społecznymi, służbą zdrowia, drogami, budową mostu na Odrze oraz zadaniami powiatu w tym zakresie.
W temacie mostu, omówione zostały kwestie dróg dojazdowych oraz połączeń dróg wojewódzkich z drogą ekspresową. Poniżej zamieszczamy dokładne zdjęcia map oraz plany budowy mostu na rzece Odrze w Brzegu Dolnym.

Spotkanie2

Spotkanie