Spotkania informacyjne dla NGO

Środa, 25 maj 2016

Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) zapraszają na kolejne spotkania informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami". Zaplanowane na czerwiec spotkania będą dotyczyć dofinansowania z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 dla organizacji pozarządowych. Spotkania odbędą się 1 czerwca 2016 roku we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu.

Podczas każdego ze spotkań zostaną przedstawione możliwości pozyskania dotacji przez organizacje pozarządowe z województwa dolnośląskiego. Pracownicy PIFE omówią założenia wsparcia, przewidzianego zarówno w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, jak również programów krajowych.

Do udziału  zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska. Udział  jest bezpłatny.

Spotkania odbędą się:

- we Wrocławiu: w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (ul. Walońska 3-5, sala konferencyjna nr 122 na I piętrze).
Zgłoszenia na spotkanie we Wrocławiu należy przesyłać na adres pife@dolnyslask.pl
Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 71 776 94 50

- w Jeleniej Górze: w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (Plac Ratuszowy 32/32a). Zgłoszenia na spotkanie w Jeleniej Górze należy przesyłać na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl
Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 76 49 466

- w Legnicy: w siedzibie Letia Business Center (ul. Rycerska 24, sala FEBE).
Zgłoszenia na spotkanie w Legnicy należy przesyłać na adres pife.legnica@dolnyslask.pl
Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 76 723 54 81

- w Wałbrzychu: w siedzibie Urzędu Miejskiego (pl. Magistracki 1, sala 26, II piętro). Zgłoszenia na spotkanie w Wałbrzychu należy przesyłać na adres pife.walbrzych@dolnyslask.pl
Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 74 66 55 173.

Wszystkie spotkania odbędą się 1 czerwca 2016 r. w godzinach 10.00-13.00.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sale, w których odbędą się spotkania, są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji. Rekrutacja na spotkania rozpocznie się 18 maja 2016 r. na wskazane powyżej adresy mailowe.