Dumni z dziedzictwa - konkurs dla gimnazjalistów

Piątek, 18 listopad 2011

Enea S.A. zaprasza wszystkie gimnazja do wzięcia udziału w konkursie plastycznym programu Dumni z dziedzictwa pod patronatem Dyrektora Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie Tadeusza Zielniewicza oraz prezesa zarządu ENEA S.A. Macieja Owczarka.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie dziesięcioosobowej reprezentacji uczniów szkoły. Reprezentację należy zgłosić do dnia 20.12.2011 r. na adres konkurs@v5group.pl. Zgłoszenia powinien dokonać nauczyciel – opiekun reprezentacji.

Każda reprezentacja może nadesłać na konkurs tylko jedną pracę, której tematem będzie próba artystycznego wyrażenia odpowiedzi na pytanie: dlaczego powinniśmy być dumni z dziedzictwa narodowego?. Projekt plastyczny może być wykonany dowolną techniką.

Regulamin konkursu oraz zaproszenie dla dyrektorów szkół znajdują się w plikach dołączonych do informacji.