Mamy zDolnych Ślązaków!

Czwartek, 10 listopad 2011

Dnia 7 listopada 2011 r. na posiedzeniu Kapituły Dolnośląskiej Rady Wspierania Uzdolnień zatwierdzono listę laureatów XI edycji Konkursu Stypendialnego "zDolny Śląsk.

Zadanie Zespołu Stypednialnego i kapituły było bardzo trudne, bowiem napłynęło bardzo dużo wniosków, a posiadane środki pozwalały na przyznanie jedynie ok. 50 stypendiów.

W konkursie "zDolny Śląsk" najwyżej oceniani są kandydaci z osobowiścią, uczniowie wytrwale pracujący nad rozwojem własnych talentów, ale i dostrzegający potrzeby innych, zaangażowani w działalność na rzecz lokalnej społeczności,

Przyznano 54 stypendia a wśród nich znaleźli się także gimnazjaliści z naszego powiatu:

Marta Chrabąszcz z Brzegu Dolnego (stypendium sportowe)

Adrian Michoński z Lipnicy (stypendium naukowe).

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom a przede wszystkim cieszymy się z naszej uzdolnionej młodzieży!