Pożytek rozstrzygnięty

Czwartek, 22 marzec 2012

Zarząd Powiatu Wołowskiego rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych powiatu wołowskiego. Dotacje otrzyma 6 organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu.

Na konkurs wpłynęło 7 ofert, przy czym jedna nie osiągnęła wymaganych 60 punktów, i tym samym nie była rekomendowana do otrzymania dotacji. Najwięcej wniosków (5) dotyczyło zadań z zakresu kultury, 1 oferta dotyczyła kultury fizycznej i sportu. Oceny merytorycznej wniosków dokonała powołana zarządzeniem starosty komisja konkursowa. W dniu 20 marca 2012r.  Zarząd Powiatu Wołowskiego przyznał dotacje na łączną kwotę 11 200 tyś zł. Poniżej zamieszczamy pełen wykaz ofert i przyznanych kwot oraz uchwałę.

Wyniki otwartego konkursu ofert na wsparcie wykonania zadań publicznych Powiatu Wołowskiego z zakresu kultury oraz kultury fizycznej i sportu, ogłoszonego 14 lutego 2012 r.

Lp.

Oferent Nazwa zadania Rodzaj zadania Kwota dotacji

Stowarzyszenie Inicjatyw Prorodzinnych

Happy Family