Szkolenia małe projekty KŁO

Czwartek, 09 luty 2012

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Kraina Łęgów Odrzańskich zaprasza zainteresowane osoby  między innymi z terenu gmin Wińsko, Wołów, Brzeg Dolny do udziału w warsztacie w ramach działania Wdrażanie Lokalnej Strategii rozwoju dla małych projektów. W tym ogólne informacje o zasadach przystąpienia do składania wniosków w ramach działania Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw oraz Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej.

Warsztaty odbędą się:

16.02.2012 r. - Gmina Wińsko , godz. 12:00 - Gminny Ośrodek Kultury w Wińsku ul. Piłsudskiego 42

17.02.2012 r. - Gmina Wołów,  godz. 15:00  Rynek – Ratusz.

Celem warsztatu jest zapoznanie uczestników z działaniem dotyczącym pozyskiwania środków finansowych w ramach małych projektów (kto może starać się o dofinansowanie, zakres pomocy, poziom dofinansowania).

Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów możecie Państwo uzyskać w biurze Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Kraina Łęgów Odrzańskich” pod nr telefonu         76-858-45-45.

Serdecznie zapraszamy!