Nasz Chillout

Poniedziałek, 07 październik 2019

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Typu Socjalizacyjnego w Wołowie otrzymała dofinansowanie w postaci grantu na kwotę 5.000 zł na projekt ” Nasz Chillout” Fundacji Banku Santander w konkursie ” Tu mieszkam, tu zmieniam”. Projekt zakłada stworzenie strefy odpoczynku i relaksu dla podopiecznych placówki. Będzie to miejsce spotkań oraz integracji grupy.

W ogrodzie planowane jest zamontowanie dużego namiotu ogrodowego, pod którym zmieszczą się wygodne meble do wypoczynku. Natomiast w miejscu nasłonecznionym zostaną rozstawione drewniane leżaki i hamak do opalania. Zostanie również zakupiony basen, w którym będzie się można schłodzić w upalne dni. Dom Dziecka ma w planach wieczory filmowe pod chmurką, konkursy barmańskie na najlepsze letnie koktajle i wiele innych pomysłów. Już nie możemy doczekać się lata! Z całego serca dziękujemy Fundacji Santander za przyznany grant, na pewno spożytkujemy go we właściwy sposób!