Z wizytą roboczą

Środa, 03 czerwiec 2020

Kilka dni temu w Powiecie Wołowskim gościł Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Marcin Krzyżanowski . Jak podkreślił Starosta Wołowski Janusz Dziarski wizyta miała typowo roboczy charakter, jej celem było omówienie warunków przekazania dofinansowania dla Powiatowego Centrum Medycznego w Wołowie. Powiat Wołowski reprezentowali także Janusz Kawalec Przewodniczący Rady Powiatu Wołowskiego oraz Stanisław Borkowski Radny Rady Powiatu Wołowskiego.

Kolejną dobrą wiadomością było przekazanie informacji o dotacji na zadanie pt. „Rozbudowa Zespołu Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Wołowie – budowa sali do zajęć rehabilitacyjnych i terapii ruchowej” ze środków PFRON Województwa Dolnośląskiego. Inwestycja mocno wesprze uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w naszym powiecie.

Przewodniczący Powiatowej Rady Seniorów, Pan Andrzej Rajzer otrzymał od marszałka w ramach akcji „Maseczka dla Seniora” maski, a także środki odkażające. Powiatowa Rada Seniorów zajmie się rozprowadzeniem otrzymanych środków wśród seniorów.